| FanCS a întrebat:

Cum faci fetele sa te placa?

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Uita-te pe-aici.
http://secretulseductiei.ro

| AndruţHere a răspuns:

Să fi tu, bro.Eu una apreciez la un tip să fie epic şi cu bun simţ. După un timp vin ele singure la tine(mă refer la fete). Ai înţeles?

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Depinde de ce fete vrei sa te placa... O fata timida o poti cuceri cu faze de Don Juan, o fata cu atitudine e impresionata de baieti adevarati, nu de fraieri... Iar the bitches nici nu mai e nevoie sa spun de ce pentru ca e foarte evident. Funda? big grin

| alexandru921994 a răspuns:

HARD MODE :ON
Don't be ugly! laughing daca arati bine te vor place oricum daca nu. cam nasol

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi frumos. Apoi, pentru ca multe fete sunt materialiste, trebuie sa ai multi bani ( daca se poate si o masina ). Trebuie sa te comporti frumos cu ele, dar din cate vad, nici acest lucru nu prea da roade.
In concluzie, fi tu insuti si asteapta persoana potrivita... daca va veni... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sun la 112 laughing, fi atent si baga la cap ca alta data nu ma repet, esti atent? Deci, daca vreau sa ma placa o fata ma dezbrac in pielea goala si defilez cu drapelul la 45 de grade prin fata ei, dar ai grija ca drapelul sa nu fie bosumflat ca se duce dracului toata parada si degeaba am facut incalzire giocco-dimanno laughing, mai baiat mai, daca vrei sa te placa fetele trebuie sa fi tu, adica originalul, sunt fete capabile sa placa orice gen de baieti, deci, be yourself!

| Alexintunecatul a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a pus intrebarea asta cred ca..stai sa ma gandesc. da, de enervant de multe orihappy. dar un raspuns mai "tare" ca asta nu a fost! Si pentru respectivul:nene nu este un abecedar pentru asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Thank's thumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Le inviti la o partida de sex nebun si daca ai avut succes o sa te placa toatewinking laughing

| AlexDinTimis a răspuns:

Eu n-am impresionat nici o fata. Am intrebat-o chiar asa Vrei sa fii cu mine? Au zis mereu da fara sa le cunosc abia. Fa si tu asa poate iti merge. bafta! Multa!

| Leggio a răspuns:

Fii sincer, spune mereu adevarul, fii tu insusi, respecto.

| Cristina777 a răspuns:

Trebuie sa fii tu, cu caracterul tau. Nu-ti spun sa te schimbi cu totul, dar pentru o fata pe care vrei so cuceresti ar trebui sa te schimbi spre bine si nu radical, dar suficient ca fata sa-si deie seama ca tu te schimbi pentru dinsa. Atragei mai multa atentie, poti sa nu-i cumperi ciocolate, flori etc, doar pur si simplu sa-i acorzi mai multa atentie, SI NICIODATA SA NU VORBESTI PROSTII IN FATA EI (desigur daca vrei sa cuceresti o fata educata). Sfer ca ti-a fost de ajutor sfatul meu.