| Cretz98 a întrebat:

Cum faci o persoana geloasa (o fata)?

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Te dai pe lângă altă fată thinking Sau în preajma ei vorbeşti despre o altă fată. Baţi apropouri laughing. Dar ai grijă pentru că depinde şi de caracterul fetei, şi s-ar putea să ajungi tu cel gelos. >; d

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Îi dai alteia, niște ciocolată, tocmai, ca să se sărute cu tine, în nasul ăleia!
Aia alta, nu are nicio treabă, cu tine, dar dacă îi place ciocolata, poate să accepte jocul.

| MMihai a răspuns:

O poți ignora, poți face curte altor fete în nasul ei, dar există și riscul să te dea dracului, pentru vecie / tot restul timpului!

Răspuns utilizator avertizat
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Draga Dero daca incerci sa faci geloasa o fata inseamna ca nu te merita si sincera nimeni nu ar trebui sa fie facut sa sufere...

| justme1221 a răspuns:

Pai stai cu alte fete nu o mai bagi in seama ca si cum nu ti-ar mai folosi. Te dai la alte fete, le faci complimente dulci si siropoase, le spui ca te atrag (de fata cu iubita sau fata) Petreci mult timp cu o singura fata. Ii dai de inteles ca nu iti mai foloseste

| justme1221 a răspuns:

Succes:*

| TuPeistU a răspuns:

Ii spui ca o ai de 22 cm smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplulaughing iesi cu alta, o pui pe una sa vina la voi si sa faca crize...sunt multe lucruri care pot face geloasa o fatawinking

| Madalinamadamadalina a răspuns:

Pfoi... ii spui ca ai vazut o bunaciune in parc... sau te dai pe langa alta funda?

| Cretz98 explică:

Dau funda si voturi

| Ellye a răspuns:

Maii "dero", iti spun eu ca sunt fata :d. Incearca sa n-o faci, ca dupa se va revansa, si fetele sunt mult mai dure, si chiar mai pricepute la asa ceva >:d< Proprie experientawinking