| 69Morena69 a întrebat:

Cum faci sa cuceresti un baiat? Fara misto-uri

Răspuns Câştigător
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Nu glemesc.
Fal gelos!
Deci in primul rand te dai la el il mangai ghestii mici incat sa te simta aproape dar la altcineva (sa fie si el de acolo)il pupi, il imbratisezi etc...
O sa faca ca nebunul si o sa te vrea.
Stiu ce zic.Sunt baiat.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| 69Morena69 explică (pentru PsyhoLynxLynx):

Pai si daca el inca nu stie ca exist(ma stie doar ca o prietena), si inca nu a prins drag de mine?

| PsyhoLynxLynx a răspuns (pentru 69Morena69):

Cauta lucruri ce-l atrag pe el, sau cei place sa faca, implicate in ce face el si date intesesata tongue

22 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Buna. nu exista o regula fixa.fiecare om este altfel deci nu fiecarei persoane ii plac aceleasi calitati.dar exista cateva calitati foarte intalnite pecare baietii le admira la o fata.spun din experienta(sunt baiat). deci in primul rand fii mereu optimista,vesela,zambitoare,plina de buna dispozitie;fii comunicativa cu el dar sa nu exagerezi sa te bagi ni sufletul lui.cand il vezi ca nu vrea il lasi in pace si vb cu el alta data.ca altfel poti narui tot. fii sigura pe tine,increzatoare pe tine si in fortele proprii.sa fi ingrijita,curata,sa nu injuri,tipi,faci glume proaste(sa nu fii baietoasa intr-un cuvant).fii feminina ,fii delicata. incearca sa dai dovada de inteligenta.de orice fel.

| b342 a răspuns:

Buna!
Eu iti sugerez sa fi tu insuti. happy
Pa, pa.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Poi incepe si i`ai un pc dupa mai vezi tu laughing

| 69Morena69 explică (pentru EnjoiProSkater):

Da-mi u banii si ii iau 100laughing

| EnjoiProSkater a răspuns:

Scorina daca imi dai funda iti dau big grin.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Serios
deci imi dai?

| 69Morena69 explică (pentru EnjoiProSkater):

Intai da banii, ca sunt mai alorosi, dupa aia funda!

| EnjoiProSkater a răspuns:

Dupaia nu imi mai dai funda

| 69Morena69 explică (pentru EnjoiProSkater):

Ee, jur ca iti dau funda, dar in fine, stiu eu cum sunt baietii, sa se vada cu sacii in caruta, si dupa aia, gata, pana nu imi dai banii, nu iti dau nicio funda!

| EnjoiProSkater a răspuns:

Scorina,daca baiatu ala fumeaza ia-i un pachet de tigari sa nu mai ma pui pe mine la cheltuiala happy

| 69Morena69 explică (pentru EnjoiProSkater):

Baaaaaa, are 11 anilaughing)))

| EnjoiProSkater a răspuns:

Scorina zi si uh cati ani are happy k eu sunt mai nebun.

| Allya a răspuns:

Play hard. daca te lasi greu o sa te "doreasca" pe zi ce trece tot mai multwinkingbig grin

| 69Morena69 explică:

Gata...abia acum l-am cucerit si ew laughing)))

| viruusell a răspuns:

Hei,zii ca vrei sa faci sex cu elhappy!

| 69Morena69 explică (pentru viruusell):

Virusele, esti prost sau te prefaci?!

| LIVIAPISI a răspuns:

Frate du-te la el, intreaba-l daca te place si daca vrea sa fiti impreun! Ce mare chestie? Doamneee...

| Garfield15 a răspuns:

Stai mai mult cu el decat cu ceilalti copii vorbeste cu el frumos nu te faci de ras cand este el de fata si admiral