| AlinElle89 a întrebat:

Cum faci sa nu te mai atasezi asa repede de persoana de langa tine?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pai sincer, nu prea ai cum. Daca asa esti tu si te atasezi repede, asa vei fi. Dar nu e nimic rau in asta! Si eu sunt la fel si sincera sa fiu, nu vreau sa ma schimb. Chiar daca mai tarziu vei avea de suferit pe urma acelei persoane, de ce sa te schimbi? Suferinta aceea nu va dura mult.

| raluca01 a răspuns:

Sincer nu prea ai cum sa nu te atasezi repede, mai ales daca e atent(a) cu tine. Poti sa nu te asasezi de el/ea decat daca nu te baga in seama si nu iti arata ca te iubeste, sau daca te indepartezi de el.Eu nu am putut sa ma indepartez de le pentru ca deja ajunsesem sa tin prea mult la el, si acum sufar ca proastasad

| XrobethebestX a răspuns:

Nu prea ai cum,intr-adevar, dar stiu cum poti sa faci sa nu suferi daca esti fata:baietii vor intodeauna ce nu pot avea, deci mai spune si nu sau nu te intalnii asa des cu el o sa-l faci sa te doreasca mai mult si se va purta frumos cu tine si se va atasa el mai mult de tinewinking succes!