| Timbtudor a întrebat:

Cum faci sa te placa fetele?

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Contiunarea raspunsului lui wihox:
3.fii amuzant
4.fii istet
5.fii prezentabil
etc
sau faci rost de multi bani happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Masina benga, cont gras, atitudine badboys

| Wihox a răspuns:

1.Fii frumos.
2. Nu fi urat.

| RAY a răspuns:

1 sa fi inalt, sa ai o voce groasa, fata simetrica, corp lucrat, carcater de barbat nu de fetita masculina
2 daca nu ai fizic ori isi cauti una pe masura ta ori te imbogatesti si una va sta pentru banii tai, carcaterul iar trebuie sa il ai de barbat, dar carcaterul singur fara fizic atragator sau banii inseamna zero, nimui nu-i pasa de sufletul tau de ingereas, prima impresie se face in primele 5 minute din care 80% conteaza aspectul fizic, nimeni nu va avea chef sasi descopere carcaterul daca nu il atragi fizic, nu vei avea ocazia sa te lasi descoperit, multa bafta

| cristintza94 a răspuns:

Sa fi dragut cu ele poate iti iese ceva dar daca nu te place nu poti sa o obligi sa te placa

| JX2King a răspuns:

Ii dai acadele...
Pe bune ati inceput sa intrebati pe net cum sa te placa cineva, nu poti obliga pe cineva sa te placa, daca da, da daca nu, nu.Asta e treci peste,daca cineva te place afli singur,cea mai buna metoda,fii natural,daca nu ii place nu va potriviti, sunt ulte alternative, stai calm, nu esti singur pe lume, din fericire.