| Delitra666 a întrebat:

Cum faci să te placă un băiat?
Vreau cele mai bune sfaturi, dau fundăă

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Aaa, un baiat asa in general?

Trebuie sa fii nici foarte urata, nici foarte frumoasa.Nici fara fund, nici fara sani. Nici foarte slaba, nici foarte grasa. Nici nespalata, nici sa versi pe tine raionul parfumuri. Nici proasta, nici prea desteapta. Nici matura, nici prea copilaroasa. Nici ambitioasa, nici delasatoare. Nici prea usoara, nici sa te dai greu cucerita.Nici cicalitoare, nici prea indiferenta.

Si lista poate continua mult si bine, cel mai bine faci ceea ce faci tu de obicei si un baiat te va placea cu siguranta.

| Hammurabi a răspuns (pentru WaterDrop):

Wow... nu mi-am dat seama până acum ce viață grea aveți. laughing

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te place pentru ce esti nu poti sa-l faci sa te placa. MAxim sa nu te arati disperata dupa el si sa stii sa-l atragi prin vorbe, in rest tine exclusiv de caracteru si personalitatea ta.

| RAY a răspuns:

Faci ce au facut fetele mereu, sau dezbracat si prin asta au arat de ce sunt ele bune

| Violleta2022 a răspuns:

Daca este ceva ce nu poti face pe lumea asta, atunci asta este: nu poti face pe nimeni sa te placa, daca el/ea nu te place si nu te vrea.
Din pacate, nu exista metode sau farmece sa convingi pe cineva de asa ceva.
Chestia cu placutul este valabila la joaca cu papusile, dar nu functioneaza la oamenii vii.
Vei intelege tu asta, ceva mai tarziu, cand mai cresti.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca intai trebuie sa te cunoasca, daca te cunoste si totusi nu te place cam aia e...

| Plato a răspuns:

Nu poti face pe nimeni sa te iubeasca, ori e, ori nu e.

| ywar a răspuns:

Ii faci vraji cu suc de p@s@ric@ sa traga la tine si numai la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăăăă..nu poti.

| Misteryy a răspuns:

Buna, una dintre metodele sa faci un baiat sa te placa este sa incerci sau sa exprimi feminitatate si siguranta cat mai mult, o alta metoda este sa le arati ca esti grijulie, dar ca nu ti doresti ceva de la ei in mod special (indirect faci asta), o alta metoda este sa joci playin hard to get dar sa stii cand sa te opresti pentru ca exista 2 tipuri de barbati, cei care iubesc ca femeile sa se lase greu si cei care urasc, sa te lasi greu este atractiv dar daca o faci prea mult s-ar putea sa pierzi teren, acum nu stiu ce varsta aveti voi, ma gandesc ca este posibil sa ai sub 17 ani, din moment ce nu ai invatat ca barbatii sunt atrasi de formele fetelor, oricum iti recomand sa nu faci din formele fizice o arme de atractie, va fi o arma de atractie doar pentru sex nu si pentru o relatie sanatoasa emotional.