| CrazzzyA a întrebat:

Cum faci sa-ti treaca indragosteala? laughing

Imi place de cineva, destul de mult, dar e intr-o relatie si nu stiu cum sa fac sa-mi iau gandul de la acest "cineva".
Ceva idei? laughing

11 răspunsuri:
| price a răspuns:

Iesi cu prieteni, sau daca iti place atat de mult joaca dur...stiu o sa sune malefic. Plan de ataclaughing In primul rand pune-ti o prietena buna sa il atraga in cursa, fa in asa fel incat sa afle prietena, ambele o sa se certe cu el, si tu vei fi cea care il asculta atunci cand e trist si daramat, iesiti impreuna si il vei obtine

| h3r a răspuns:

Nu pari afectată, așa că puțină nebunie nu strică.

| VladGH a răspuns:

Asteapta ca sa se desparta de iubita lui rolling on the floor, voi fetele uneori aveti niste indragosteli de astea laughing

| e1xtz a răspuns:

Bei zeama de varza stricata si te gandesti la el.ia sa vezi ca nu-ti mai place dupa

| Larisssaa a răspuns:

Nu există un ˝ antidot ˝ dă-l uiţi. big grin.

| FreakyForester a răspuns (pentru Larisssaa):

Bei zeamă de varză stricată şi după-l uiţi. rolling on the floor

Deci există un antidot.

| CrazzzyA explică (pentru FreakyForester):

Ar fi bine daca ar si functiona laughing

| FreakyForester a răspuns (pentru CrazzzyA):

Găseşte-ţi lucruri de făcut ca să-l uiţi pe fraierul ăla. : ]

| Larisssaa a răspuns (pentru FreakyForester):

rolling on the floor))))

| OchiiCaprui a răspuns:

Cum te-a lovit dragostea tomai de el, care are prietena? Eu asi zice sa incerci sa te indragostesti de altcineva si il vei uita...deci nu incerca tot felul de planuri malefice si stai linistita