| andreiIancu3772 a întrebat:

Cum faci sex...
dau panglica

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este greu de explicat pe intelesul tau. Cel mai bine te vei documenta accesand niste canale cu filme pentru adulti. Ulterior ai putea intreba despre anumite aspecte neintelese.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MskDesign a răspuns:

Si cu multa vointa

| Țoglă a răspuns:

Va atingeți amândoi puțilica

| Burlacu006 a răspuns:

Cu stil.

| kevincube a răspuns:

Cum îmi imaginez eu:
Începi cu începutul (preludiu, atingeri, sărutări), după care dezbrăcatul, eventual un măsaj după care stimularea organelor reproducătoare şi a pielii până ce simţi că ar fi momentul potrivit să începi penetrarea. De obicei momentul potrivit este când partenera începe să respire greoi şi să transpire (să se ude).
Succes, şi nu uita: nu te grăbi niciodată pentru că actul sexual nu va fi la fel de satisfăcător grăbindu-te.

| BiancaFGM a răspuns:

Cu talentwinking