| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci un barbat mai mare decat tine cu 15-20 de ani sa se indragosteasca de tine daca are urmatoarele caracteristici: simtul umorului dezvoltat,e o persoana vesela,optimista,desteapta, rationala? p.s:nu e interes financiar cum ar crede unii

15 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca persoana respectiva este asa cum o descrii si tu esti minora, atunci nu ai niciun fel de sansa.

| girlemita243 a răspuns (pentru neutrino):

Nu sunt minora ...am 19 ani

| neutrino a răspuns (pentru girlemita243):

In acest caz ai putea avea sanse pentru o eventuala aventura, dar si acest lucru este discutabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"nu e interes financiar cum ar crede unii" nu nu, e vorba de dragoste ca in povesti aici, mda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il vrei si pe bunicul?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar daca are destul bani sau e sexy rolling on the floor

| Kenya a răspuns:

De ce ai vrea o persoana de varsta tatalui tau?

| madalinamadu a răspuns:

Sper că nu este căsătorit şi sper că realizezi că tu ai putea reprezenta doar a aventură pentru el. E greu să cucereşti un astfel de bărbat, el având o gândire matură percepe altfel viaţa şi are alte aşteptări de la ea.

| Oxymorone a răspuns:

Il poti face sa se indragosteasca de tine fiind asa cum este el happy

| girlemita243 a răspuns (pentru Oxymorone):

Adica? detaliaza putin, te rog

| ElenaSt2011 a răspuns:

Inainte de a fi cu un barbat cu asa de multi ani mai in varsta, te-ai gandit ca ar trebui sa vezi daca aveti lucruri in comun, daca va potriviti, daca ganditi la fel, si altele.

Totusi, normal este sa ai un prieten de varsta ta. Barbati mai maturi vei putea gasi si cand vei avea 35 - 40 de ani, dar, unul tanar la acea varsta nu vei putea avea. Si privind in urma, iti va parea rau ca nu ai avut unul tanar atunci cand se putea.

| AlissBrie a răspuns:

Cauta-ti un barbat mai apropiat varstei tale.Genul asta de relatii nu merg, chiar daca prima data asa ai impresia, insa diferenta de varsta, idealuri si gandire isi spune cuvantul.

Răspuns utilizator avertizat
| Kyda12374 a răspuns:

Sincer daca il iubesti cu adevarat va fi usor sa te apropii de el.
1. Mai intai trebuie sa arati super bine ca sa il provoci(asa va fi si el interesat de tine)
2. Dupa ce ati avut o noapte de amor (in care va trebui sa fi super-sti la ce ma refer) va trebui sa il rasfeti tot timpul ca sa ramana cu tine
3. Daca nu va intelegeti asta inseamna ca ti-a acceptat avansurile doar ca sa se culce cu tine. Si asta ar fi o dezamagire...crying(((((
EU ITI UREZ SUCCES!

| Kyda12374 a răspuns:

Nimeni nu are dreptul sa stea in fata dragostei tale laughing))))))))))))))))))))))))