| giugiulibila a întrebat:

Cum faci un golan care nu crede in iubire sa se indragosteasca?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Şi un golan ştie să iubească să fii sigură de asta.

''Un om care nu iubeşte şi nu este iubit este un om mort ''.

9 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Mai lasa-l sa creasca. Banuiesc ca nu are mai mult de 25 de ani. Ii va trece. Tu poti sa maresti procesul fiind pe langa el si aratandu-i ca meriti sa renunte la golanie pentru o felie de fericire si dragoste happy

| DeeaMarry a răspuns:

Nu poti.
Si de ce ti-ai irosi timpul sa schimbi o persoana de care pun pariu ca esti atrasa doar fizic?!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Asta e iluzia in care voi domnisoarele o traiti intens happy, un golan ramane golan pentru totdeauna, asa ma bucura cand golanul le da peste nas naivelor care cred ca ii pot schimba, maturizativa copilelor ca nu sunteti la gaganita huooo

| HueyFreeman a răspuns:

Pisi, nu esti in filmele proaste de dragoste. Un ghertoi tot ghertoi ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipii de genul prin care l-ai de scris nu o sa se schimbe niciodata pentru o fata ci doar atunci cand s-au plictisit de viata si vor ceva cat de cat altfel. Pur si simplu nu inteleg de ce vrei sa il schimbi. Practic de aceea s-au inventat iesirile in oras pentru a cunoaste oameni si a vedea daca esti compatibil fata de acea persoana.
*Cumpara-ti o masina, merge de fiecare data la astfel de golanoi.

| LineGuide a răspuns:

Ii arati ce e aia iubire, si il faci sa uite de golanie. Arata-i ca nu ce face el produce placere adevarata, ci o fata careia ii pasa cu adevarat de el. Totusi este un risc mare pentru ca genul asta de baieti vor decat placere din partea unei fete, iar voi fetele sunteti moarte dupa ei, si asa se ajunge la psiholog in general.
Mult noroc!

| Vi003 a răspuns:

Unde l-ai gasit, pe ce poteci ratacite sau cai nebatatorite?

| unknøwn a răspuns:

De fapt, toată lumea crede în iubire.
Orice golan.
Că nu vrea să experimenteze sentimentul ăsta e altceva... fiecare din noi avem momente când nu vrem să experimentăm sentimentul ăsta.

| suntZeu a răspuns:

Pierdere de timp...