| anda1313 a întrebat:

Cum functioneaza creierul barbatilor? Accept orice parere.Am iesit o data cu un baiat, o singura intalnire.Parca il stiam de o viata. M-a sunat a doua zi de doua ori, a treia zi nu a mai dat nici un semn de viata... De ce s-a obosit sa ma sune de doua ori in a doua zi, daca nu mai avea de gand sa mai sune si a treia zi?(a zis el ca suna cand termina serviciul).
Acum cand se intampla sa fiu pe mess (cam rar) ma intreaba daca ma poate suna, dar nu o face niciodata. (la fel spune ca suna cand termina serviciul). De ce mai intreaba daca oricum nu are de gand sa sune?
Cum functioneaza creierul barbatilor? Am nevoie de niste explicatii logice, ilogice. orice sa imi fac o idee.

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Concentreaza-te asupra solutiei, nu a problemei.
Ori e timid (dar nu pareti a avea 13 ani), ori tu nu ai acel ceva de care are el nevoie.

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu-i esti indiferenta dar nici nu moare dupa tine.
Ar mai fi o problema, ar putea reactiona in felul acesta daca se simte dominat.

| Parintele a răspuns:

E simplu. Nu-l interesezi indeajuns de mult. Nu i-ai starnit "curiozitatea".

| User a răspuns:

Pai functioneaza normallaughing

| Flav a răspuns:

Dupa intrebarea asta, m-am lamurit si de cum functioneaza creierul femeilor.

| Dan a răspuns:

Poate nu i-a placut ceva la tine sau el la tine.Impaca-ti-va!

| remus a răspuns:

Creierul din capul de pe umeri are multa materie cenusie dar nu toata-i buna, celalalt cap al barbatilor nu are creier.

| cretzufinish a răspuns:

Parametrii tehnici sunt problema. Si sa nu generalizam.winking Din ce ai zis tu imi dau seama ca tu oricum vei fi pe locurile 2, 3... Deci in momentele de singuratate, cand "toate" sunt la casele lor, isi aduce aminte de tine.

| plictisitul a răspuns:

Mi se pare ca nu-l interesezi prea mult ...Nu esti nici viata lui dar nici o mica gangaie pe langa el laughing. Poate nu mai are credit sa te sune rolling on the floorlaughing...

| eounik a răspuns:

Vrea sa te incercewinking
Sa vada daca ai rabdare si mai ales cata.

Prin urmare, vrea sa stie cat rezisti unei asemenea situatiiwinking

| hauhau a răspuns:

Daca ati facut sex se explica.

| cage a răspuns:

Da u de ce nu-l suni?

| psihox a răspuns:

Pune-l la munca sa traga greul care va urma dupa casatorie. Dupa casatorie, dupa nasterea copilului, va veti agita ca bebe-ul plange ca din gura de sarpe si ce veti face? Poate, unul prepara hrana si celalalt schimba scutecul, nu scuterul.