| OxAnAa a întrebat:

Cum i`as putea demonstra iubitului meu ca il iubesc tinand cont ca el e in italia si eu sunt in romania sigh?

2 răspunsuri:
| amy18 a răspuns:

Buna! Si eu sunt in Romania si iubitul meu in Germania, si la un moment dat am fost in situatia ta. Eu i-am cerut sa imi demonstreze ca ma iubeste si el a venit in Romania pentru mine. Apoi am facut si eu acelasi lucru. Acum ne e bine el in Germania eu in Romania si ne vizitam ff des...conteaza sa faci asta doar daca simti ca el tine la tine si daca crezi ca el merita sa faci asa ceva pentru el! Gandeste-te intai: el ti-a demonstrat daca te iubeste? Bafta!

| TreiSurori a răspuns:

Greu dar incearca skype, webcam
folosesteti imaginatia smug