| madalina_4528 a întrebat:

happy cum ia's putea da de inteles ca il plac? asa dintr'o data sa inteleaga : ( odata :*

4 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Fai ochi dulci, scrie sms. funda?

| xButterflyxX a răspuns:

Incearca sa stai pe langa el mai mult, sa te bagi in vorba cu el, sa fi prin jurul lui, sa-l ajuti daca are nevoie, vorbeste-i frumos.

| graffman a răspuns:

Cel mai simplu apropori merg intodeauna si invers merghee hee

| emmyy93 a răspuns:

Nu incerca sa faci prea multe tu daca vezi ca nu reactioneaza...se poate juca cu tine foarte usor daca isi da seama ca il placi...