| 00Roxanne a întrebat:

Cum ii arati barbatului din zodia fecioara ca il placi si cum il atagi, cum il abordezi si cum arata femeia fatala pentru el, care sa il atraga mult, practic sa nu reziste in fata ei?

Răspuns Câştigător
| claaau a răspuns:

Eu sunt fecioara si iti spun caracteristicile pe care le am eu si le regasesc si in descrierea zodiei : Sunt foarte punctual, sincer, hotarat, uneori rece ca un mort, alteori romantica ca Don Juan, in ceea ce priveste scepticismul nu pot sa zic ca e chiar asa bine dezvoltat precum se vorbeste, egoul este destul de crescut, sa nu faci confuzie intre ego si orgoliu ca e o mica mare diferenta. Ca sa ma cuceresti pe mine trebuie sa fi frumoasa fizic si psihic sa ai ceva deosebit si unic cu care nu m-am mai intalnit pana in momentul de fata, nu trebuie sa te arunci din prima cu tot ce ai, ci treptat, azi imi dai un deget maine mi-l iei, poimaine imi dai toata mana raspoimaine imi dai o palma si uite asa nu o sa mai scapi de un nativ fecior!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Babatii fecioara sunt egocentrici, narcisisti, ca atare daca le faci complimente despre trupul lor, d espre inteligenta lor, despre tot ce fac ei ca-i cel mai bine...ai sanse mari sa-l ai la picioare. Fecioara are nevoie de laude si pupat in fund, ca sa-i creasca lui/ei egoul si tu capeti tot ce vrei de la ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu atitudine indrazneata, nu prea ai succes. Nu cunosc multi baieti 'fecioara', dar in general sunt sceptici in fata lucrurilor noi. Deci, nu e ca balanta, sa-i arunci 3 replici si sa vina singur.
Citeste de aici: http://www.eastrolog.ro/seductie-zodii/barbatul-fecioara.php
Insa vezi ca zodiile astea nu sunt reguli, exista mai multe 'versiuni' ale aceleasi zodii, depinde peste ce dai.

| K0sti a răspuns:

Cum ai?
Limba noastra-i o comoara!

| Nemessys a răspuns:

Crezi ca zodia fecioara il diferentiaza de ceilalti barbati? Pur si simplu, te duci la el, il spui ca-l iubesti si gata. Si poti sa-l atragi folosindu-ti farmecul feminin

| vocea a răspuns:

Ce simplu e, e forba de seductie feminina, daca o femeie stie sa isi foloseasca calitatile poate face ce vrea din el, in primul rand imbracamintea cu fusta scurta iar pe dadasupt dresuri face ravagii daca mai porti si ochelari si rontai un pix sau o acadea privindu-l ca o pisicuta stand picior peste picior o sa il dea gata

| UzOm a răspuns:

Să fie fecioară.

| Nimeni10 a răspuns:

Zodii? cine dracu mai crede in zodii in secolul 21, anul 2016.

| Printesa10TM a răspuns:

Daca crezi in zodii intreab-o pe Neti Sandu! Intra si tu si cauta pe Google despre zodii!