| dacy21 a întrebat:

Cum ii place unei fete sa fii imbracat! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mie îmi plac băieţii care adoptă un stil mai natural.
Ceea ce nu suport deloc la un băiat sunt ciocaţii.
Adică pantofii aceia cu cioc.
Leşin când văd un băiat drăguţ cu asemenea idioţenii în picioare.
Îi strică tot aspectul.
Dar acum depinde şi de ţinută sau eveniment, că unora chiar le stă bine cu aşa ceva...
Dar de preferat sunt adidaşii.
Cât despre îmbrăcăminte, nu prea îmi plac băieţii îmbrăcaţi în costum.
Ei spun că sunt îmbrăcaţi la 4 ace,dar mie personal îmi displac total.
Are şi costumul rostul lui.
La o nuntă,la un eveniment important...
De asemenea şi cravata.
Dar mai mult decât toate astea contează personalitatea băiatului.
Dar un băiat ce adoptă un stil mai sport,gen CRBL,cum se îmbrăca el,sau cei din trupa lui, este pur şi simplu adorabil.
Dacă mai ştie să şi danseze, are un punct în plus.

8 răspunsuri:
| sofia_8041 a răspuns:

Personal imi plac baietii imbracati la costum sau cat mai elegant si daca poarta ochelari si mai bine.

| pinkflower a răspuns:

Eu iti spun parerea mea : Mie imi place ca un baiat sa fiu interesta de cum se imbraca, adica nu sa isi ia numai niste haine pe el si gata. Pai nu este o anume tinuta dar cat de cat sa nu fie imbracat ca si cand ar merge sa mulga vacalaughing. Deci cat de cat sa arate bine :X.

| OHmyGosh a răspuns:

In boxeri e in regula?laughing
Dar ce nepoliticoasa sunt, mai bine faralaughing

| ilegale a răspuns:

Pai sa aiba hainele curate, ingrijite nu neaparat dupa ultima moda care dupa mine. arata mai de,, fite" nu cataloghez dar in general asa se intampla inca nu am cunoscut o exceptie happy. Sa aiba bun gust. nu iti pui o pereche de pantaloni sport si pantofi de dus la nunta. sau un pantalon elegant cu tenesi. astfel de combinatii clar nu. Acum depinde si ce varsta ai...dar daca esti ingrijit si ai cat de cat gust. o sa ii placa si feteiwinking

| Alleecs a răspuns:

Invaţa sa scrii baieţelu

| pysy_5737 a răspuns:

Pai nu stiu, in general, fetelor le place ca un baiat se fie curat, imbracat cu gust (nu neaparat dupa ultima moda, ci mai degraba "placut vazului"), avand un aspect sanatos, un corp intretinut si ingrijit.

| EvelineFgm55 a răspuns:

Oo pai nu trebuie sa fi imbracat cool ca sa te placa. bine nu suport cocalarii. nu conteaza prea mult cum esti pe exterior. ci prin interior cum ai sufletul.etc etc.chatterbox dar totusi trebuie sa ai grija si de aspectul fizic no? ok bafta. a si acum ai observat se cauta in general de unele fete baietii gen emo nu emo gen. adica nu cu parul pe ochi si din astea. cum se imbraca ei. ok gata am terminat. succeess >big grin

| dan18 a răspuns:

Fiecare fata este un mic univers astfel sa va imbraca cum crede ca ii va sta mai bine si mai frumos.