| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot arata prietenului meu ca il iubesc enorm? oricebig grin. funda:*

5 răspunsuri:
| Ralluuuuu a răspuns:

Alinta-l dai multa atentie lui
Sper ca te-am ajutat :*
Succes

| StefanJobs a răspuns:

Draga Marina, un sex oral n-ar strica.

| ruginiz a răspuns:

Nimic nu convinge mai bine ca o partida buna.

| DaNNN a răspuns:

Depinde si de varsta ta.
In principiu, ii poti arata cat de mult il iubesti, prin gesturile, actiunile tale.
Poti petrece mai mult timp impreuna, acordati-va mai multa atentie unul altuia.
Sau, de ce nu, daca ai o varsta mai mare de 18-19 ani, dragoste happy

Sper ca te-am ajutat!

| MrRrObbY a răspuns:

In primul rand daca nu te crede ii demonstrezi.il alinti ii pui un nume ceva de genu puiut sau daca nu tine nu stiu contacteaza-ma pe mess,, da funda?