| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot da colegului meu de care sint indragostita (sentiment reciproc) o felicitare de valentine's day aaaa? si in general ce parere aveti despre toata chestia asta!? e bine sa fii inlove de un coleg?

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna
draga mea normal ca e ok daca esti indragostita d eun coleg...e foarte frumos sa fi indragostita indiferent ca e coleg sau prieten cu care te jucai cand erati mici in fata blocului, indiferent cine e un lucru minunat.
cat despre felicitare i.o poti da chiar tu asa pur si simplu in mana daca prinzi un moment in care sa fiti doar voi 2, poate daca mergeti impreuna acasa...sau daca nu pune-i.o cumva in ghiiozadan intr.o incapere pe care sti ca o va deschide, sau intr.o carte dar sa ai grija sa nu o vada profii
iti doresc din tot sufletul sa ia parte de multa bafta si de o relatie frumoasa alaturi de cel pe care.l placi
succes si un valentine's day fericit
pupici

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,de ce nu?
Doar ca o sa-l vezi toata ziua,in fiecare zi si,daca nu prea merg treburile,poate sa te cam doara bietul sufletel...
Altfel,e bine!
Si,felicitarea,na, i-o pui si tu in geanta cand n-o vedea nimeni, dupa care ii spui.Nu-i nevoie sa afle toata clasa si sa faca glume pe seama voastra,nu?
Exista o decenta a intimitatii, a sentimentelor, care la varste scolare cam lipseste...
Bafta multa!happy