| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Cum ii pot da papucii fara sa-l fac sa sufere? :-s

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Ii poti spune ca desi v-ati simtit excelent impreuna, relatia nu pare a fi una de iubire ci doar de prietenie. asa ca cel mai bine ar fi sa ramaneti cei mai buni prieteni. de cele mai multe ori baietilor li se pare aceasta fraza o scuza patetica...deci daca se supara spunandu-ti ca a mai auzit placa asta, poti sa-l asiguri ca ce a fost intre voi s-a dovedit a fi doar o neintelegere a sentimentelor si din partea ta si din partea lui, voi doi fiind de fapt doar buni prieteni. la prietena mea a mers si acum fostul este prietenul ei nedespartitwinkinghappy

2 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu prea ai cum. Daca tine la tine, indiferent de modul in care o faci, tot va suferi.

| NickiMinaj a răspuns:

Ii spui pe un ton calm ca lucrurile nu merg intre voi si nu ii mai raspunzi la telefoane si mesaje pentru o vreme.