| Malosmihai a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o plac? Am cateva indicii ca ma place dar nu stiu ce sa fac.Nu prea as vrea sa-i zic direct.Cine imi da cea mai buna solutie dau funda si 100 de multumiri!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi in fata ei si o intrebi daca vrea sa fie cu tine.

| Malosmihai explică (pentru mgtow):

Acesta e un caz mai special.O fata mai diferita.Dar am zis si eu poate exista alt mod de ai spune ca o plac.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-i arăți că o placi, nu să o întrebi dacă vrea să sta cu tine, că doar nu vă mutați împreună!
La un suc ai scos-o?
Pa, pa.

| Malosmihai explică (pentru Legiuitoarea):

Da ma ca doar si o sa vina dupa scoala

| neutrino a răspuns:

Nu-i spune daca nu poti, dar de pupat trebuie sa poti!

| TheMiningSheep a răspuns (pentru neutrino):

Mah... Tu ai ceva cu pupatu laughing

| Malosmihai explică (pentru neutrino):

Hai ca asta e buna

| Daydream a răspuns:

Spune-i ceva de genul : Imi place de o fata frumoasa, destepta, diferita.Tu esti aceea.

| Malosmihai explică (pentru Daydream):

Cred ca ar fi un pic cam ciudat, un pic mai mult.

| Leonard_Mechie_1997 a răspuns:

Nu-i spune in fata. Misterul este cheia, asculta-ma. Conporta-te frumos cu ea, zambeste-i finut...atinge-o pe maini, umeri, delicat. apropie-te de ea usor -usor... invit-o in oras! sau la un suc!
In intimitate atingei usor mana si vezi cum reactioneaza! Daca te lasa cuprinde-i-le pe ambele si joaca-te putin cu ele, mangai-le! Daca te lasa te place, saruta-i o mana, probabil o sa roseasca, dupa spune-i ce simti! Ai cucerit-o, nu te umfla in pene, demonstreaza-i asta zilnic si nu ai sa regreti cand vei creste mai mare!

| Malosmihai explică (pentru Leonard_Mechie_1997):

Pai cum doamne iarta-ma vrei sa o ating ca isi da seama in prima secunda

| Leonard_Mechie_1997 a răspuns (pentru Malosmihai):

Esti micut, o sa mai cresti, fa-i cum crezi tu, atunci, e cel mai bine asa, asa inveti!

| Predicat a răspuns:

Pai ia totul usor, incearca prima data sa fi-ti prieteni, afla ce ar vrea ea sa auda, si pe urma pune in practica.Nu trebuie sa ii spui, trebuie sa astepti si totul va veni de la sine.Bafta.