| FlOrRyN a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o plac? Cum ii cer prietenia unei fete tongue . FUNDA+VOT

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Simplu si direct. Daca mai astepti poate ti-o va fura altul. O poti scoate la un suc sau asa.si acolo sa ii spui ce simti

| Yoyo7949 a răspuns:

Nu prea se mai cere prietenia in ziua de azi.S`a cam invechit metoda astalaughing. Invit`o la un suc, un film ceva si vorbiti acolo.

| SkyLine127 a răspuns:

VladmR nu prea are dreptate, deoarece o fata este la fel ca tine o persoana vie cu sentimente, nu poti sa i te bagi in suflet brusc, o "vei baga in sperieti", daca inca nici nu o cunsti dar iti place, incerca sa ajungi cit mai aproape de ea, sa ii cistigi prietenia, apoi ceva mai mult...
Totul este mult mai dificil decit mare, totul este un joc al fetelor mai mult, caci deja depinde in mare parte de ea daca vei cistiga ceea ce ti-ai propus...
Daca este deja o prietena de a ta, incerca sa afli mai mult in gluma daca ar face un asemenea pas, nu merita sa incerci sa "sai cu furca la tanc", risti sa pierzi si prietenia ei...

| Bolfea a răspuns:

Daca ii vei spune ca o placi sau nutiu ce acolo nu cred ca chiar te va accepta!
Deodata invit-o la o primblare...scrie-i mai des, poti so mai suni, invit-o iar la o primblare... daca mergi la disco invit-o si pe ea si cind o petreci stai cu ea si vorbeste si asa deodata ii vei da un sarut pe obraz, daca ai curajul si pe buze, si peste citeva seri deja va veti intilni!