| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca vreau sa ma sarute frantuzeste?

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Saruta-l tu, si gata! Frantuzeste, desigur laughing

| Picasso a răspuns:

Ii zc (zambind si contactul vizual sa fie reciproc) saruta-ma!
sau daca crezi ca esti balbaita laughing ii scrii un biletel : SARUTA-MA!

| RyugaHideki a răspuns:

Hmm.poti sa o iei ca pe un joc cu el. Pune-l de exemplu sa incerce sa iti muste limbutza. Tu intre timp de joci cu limba lui. Si faceti asa cu schimbul. Poti face un scor: cine ajunge primul la 3 muscaturi. Scorul dintre fosta mea prietena si mine cred ca a fost cam de 30+(pe noapte) pentru ea iar eu cam 20 in total laughing Nu aveam dexteritate.
Deci cum spuneam.ia-o ca pe un jocwinking

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Sarii p`el si saruta`l u frantuzestelaughing

| danifx2 a răspuns:

Sincer sarutal pe obraz prima data
si daca nu zice nimic nu pare scarbit (sunt fete care ma dezgusta)
bachiardacas-a rusinat/jenat inseamna ca e timid
si e un semn bun ziceu

| xCatastrophe a răspuns:

N`ai cum sa-i spui, doar daca nu ai curajul asta si sa-l faci sa se enerveze. DE ce nu treci tu la actiune!?smug

| Kavinx a răspuns:

Pff pai eu zic sa sari u pe el cum s-ar zicelaughing.Nu trebuie sa ii spui neaparat ca vrei sa te sarute frantuzeste dar arata-i ca vreibatting eyelashes.

| Glamour666 a răspuns:

Simplu! Ii spui in felul urmator "Bai saruta-ma frantuzeste da-te drequ " laughing Poate o sa mearga! Sau de nu... saruta-l tu obligat fortat devil!laughing

| paula31 a răspuns:

Nu ii zici! O faci tu pur si simplu si trebuie sa reactioneze! bafta la :*tongue