| andradaalexandra002 a întrebat:

Cum ii zic unui baiat ca plac si daca ma place si el? FFFUUUNNNDDDAAA!:X:X:X

Răspuns Câştigător
| FeisBuci a răspuns:

Pai, daca esti in clasa cu el puteti merge amandoi spre casa si pe drum vorbesti cu el despre lucruri obisnuite apoi intrebi de cine ii place din clasa dupa care cand te intreaba si el pe tine tu ii zic ca iti place de el. Daca nu este din clasa ci este din fata blocului, iesi tu mai devreme afara, il chemi si pe el si discutati lucruri obisnuite dupa care faci metoda de mai sus doar ca in loc de intrebarea "cine iti place din clasa" pui intrebarea cine iti place din fata sau din cartier si el zice ( dar s-ar putea sa nu mentioneze ca te place fiindca se va rusina ) si cand te intreaba el asta tu spui ca iti place de el. Asta e parerea mea. Succes cu el :*

2 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Pai incepe cu o discutie banala, iar apoi fara emotii ii spui direct, ca iti place de el, si il intrebi daca si el simte la fel? Succes! :*

| Poco a răspuns:

Fal sa creada astawinking