| BiBis a întrebat:

Cum il fac pe fostul` gelos? Nu as vrea sa ma folosesc de o persoana.happy
Ce idei imi dati? Fundaaaalove struck

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă vrei să îl faci gelos pe fostul înseamnă că încă mai simţi ceva pentru el.
Este bine că nu vrei să te foloseşti de cineva pentru asta, pentru că ai putea să îi răneşti sentimentele.
Când ieşiţi în oraş cu gaşca şi el este prin apropierea voastră,poţi să te apropii de un prieten din grup şi să vă spuneţi nişte bancuri ca să râdeţi amândoi şi îl rogi să vă aducă două sticle de suc, dar grijă ca nu cumva să vadă fostul că îi dai parte ta de bani şi doar spune-i amicului tău că nu ai rest şi o să îi dai înapoi atunci când îi schimbi.
La sfârşit vă îmbrăţişaţi prieteneşte, dar ai grijă ca şi fostul să vadă asta.

| AnnaS98 a răspuns:

Pai fara sa te folosesti de cineva nu prea merge...dar cred ca nu va fi nevoie sa te folosesti de ea daca chiar simti ceva. nu stiu baga-te cu un tip si gata. duceti-va si giugiulitiva in fata fostului tau si gatawinking funda?

| LifeFail a răspuns:

De ce vrei să-l faci gelos? Asta e o prostie. Păstrează în minte amintirile frumoase cu el,uită,lasă în urmă tot ce ţi-a făcut rău. Renunţă la a fi victima trecutului şi a reproşurilor, regretelor, desprinde-te de trecut pentru că te va trage mereu înapoi.
Baftă!

| gaby37 a răspuns:

Da de ce vrei sa il faci gelos?

| Bogdanell5 a răspuns:

Buna. Pai parerea mea este ca tu mai tii la acel baiat si vrei sa il faci gelos. Dar daca vrei sa-l faci gelos... nu stiu prefa'te ca vorbesti la telefon sau flirteaza si tu cu unul in fata lui. Dar parerea mea ar fi (daca nu e cu alta fata) sa va impacati...Motivul l-am scris mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca vrei sa-l faci gelos inseamna ca mai simti ceva pentru el si asta nu e bine