| anonim_4396 a întrebat:

Cum il fac pe fostul meu iubit sa regrete ca m-a parasit dupa o relatie de doi ani pentru ca s-a plictisit si nu mai are farmec?

17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa stai si in cap. Daca spune ca s-a plictisit inseamna ca deja si-a gasit alta.

| RAY a răspuns:

Fi indiferenta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa regrete? Nu cred ca mai poti sa faci asta. Poate decat ca tu, sa ai succes de invidiat intr-o alta relatie. big grin

| Florentina9210 a răspuns:

Pai s-a plictisit si el baiatul, il cred.
Acum serios, s-au terminat baietii la el?
Si sa regrete..hmm pune-l la acatiste laughing glumesc.
Lasa ca o sa isi gaseasca si el pe alta, si o sa ii faca la fel si lui si atunci te vei simti razbunata pe ea.

| UnBroken2016 a răspuns:

E doar vina lui ca s-a plictisit? De ce nu ai facut ceva inainte sa plece? Ca e mai bine sa stai de aia. Deci nu doar el e de vina stai linistita.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Acum ti-am citit mai multe intrebari. Dupa 3 luni si tu inca mori dupa el? Ce naiba mai fata. Sunt atatia baieti pe lume, ti s-a pus pata pe ala care nu te vrea? Cat de tipic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!
Nu trebuie să faci pe nimeni să regrete, dragoste cu sila nu se poate, adică mi se pare mult mai ok că te-a părăsit decât dacă rămânea în relație și nu se simțea bine, doar gândește-te cât de nefericit ar fi fost și tu te-ai simți la fel, relația voastră era doar una de formă în cel mai rău caz. În momentul în care nu a mai simțit nimic pentru tine, s-a retras, nu a continuat ceva ce nu funcționa, când a văzut că nu mai este nimic remediabil, a plecat. Cât despre tine, trebuie să treci peste toată chestia asta, știu că este greu dar nu ai ce să faci, pentru că ai pus această întrebare înseamnă că l-ai iubit/îl iubești și nu îl poți uita foarte repede, dar nu este sfârșit de lume, timpul le rezolvă pe toate.
Eu știu că atunci când iubești pe cineva, îi dai drumul...îl lași să aleagă, nu te gândești la tine, te gândești la fericirea lui.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te numeai Jwowow inainte?

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Jwoww, da, cu cine am onoarea?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza. De ce ti-ai sters contul daca ai revenit cu altul?

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Nu am avut un motiv anume, dar nu contează... ăăăă, cred că știu cine ai putea fi thinking

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tine pentru tine happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevaratul motiv este ca-ti place sa te sabotezi, bwuahahaha!

| ToKen a răspuns:

Nu fi copila.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Si de ce D-zeu ai vrea sa faci asta?
E criza de barbati prin sectorul tau?
Treci peste! Nu e el alesul.Sa traiesti in trecut poate avea efecte grave!

| Maly29 a răspuns:

Îți faci rău singură. nu merită sincer
Indiferenta sa știi ca doare cel mai tare, dar adevărul e ca nu mulți știu sa o duca pana la capat, dacă reziști în acest joc greu de rezistat. te poți considera împlinită, pe plan emoțional ma refer, pentru ca ai atins un anumit grad de maturitate emoțională, din păcate acum incagandesti ca un copilwinking

| M9 a răspuns:

Si intentia asta incotro?
E mai constructiva indiferenta. Imagineaza-ti ca dupa doi ani, in conditiile in care, timpurile sunt total altele, cand femeile nu se mai bucura la o floare, iar barbatii nu se mai bucura la un simplu sarut, o relatie e deja fumata.
Degeaba ii ''exciti'' gelozia, degeaba vrei sa te razbuni, cand trenul e dus.