| sarapopescu a întrebat:

Cum il fac pe un baiat care are tot ce ii trebuie, e frumos, destept
si ff curtat sa simta ceva pentru mine? amandoi avem istorii complicate si stiu unul de celalalt insa el se comporta putin indiferent si eu nu sunt obisnuita. help va rog!

2 răspunsuri:
| anda95 a răspuns:

Buna.acorda-i mai multa atentie, stai mai mult in preajma lui. Daca nu merge ai putea sa-i spui despre sentimentele tale, ca il iubestiwinking :*. Succes :*.

| sarapopescu explică:

Mi se pare ca, dandu-i atentie ii cresc figurile si totodata nervii mei laughing m-am gandit ca e gay. cum pot afla daca e bisexual sau gay?