| Roxaniika a întrebat:

Cum il face pe un baiat sa nu mai planga dupa o fata si sa i arat ca langa mine nu o sa planga niciodata si ca o sa tin la el orice ar fi?happy

4 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Nu trebuie sa faci acum ceva. Trebuie sa ii dovedesti in timp ca tii la el. Si asta vei dovedi prin faptele tale fata de el happy
Fundita? happy

| lolly a răspuns:

Trebuie in acest timp sa ii fi alaturi, cat timp sufera.Sa-i demonstrezi ca esti langa el orice va fi si ca-l vei ajuta cand va fi nevoie! Dar eu spun mai bine sa nu sari pe el cand sufera, sa-l lasi putin timp sa-si revina.Deoarece daca il fortezi, se vor vedea efectele(amintiri cu fosta, ganduri la ea) in viitoarea ta relatie cu el.

| vasic a răspuns:

Cui pe cui se scoate ar trebui sa-l lasi pentru altu care n-are regrete

| loveyouidiot a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie...eu vorbesc cu el, incerc sa-l fac sa-o uite, dar nu prea da nimic rezultate, asa ca pur si simplu astept sa treaca de la sine...nu poate dura o vesnicie, nu?!