| adelina24ady a întrebat:

Cum il pot face pe iubitul meu sa isi petreaca mai mult timp cu mine(nu stam prea mult impreuna).e prea acupat sa stea cu prietenii lui.astept raspunsuri

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecare isi planifica timpul in ordinea prioritatilor. Atunci cand tu vei deveni iubita iubitului tau, atunci si numai atunci te vei bucura de atentia cuvenita.

| h3r a răspuns:

Îi spui fără teamă ce îți dorești. Dacă nu te ia în serios, atunci fi tu aia ocupată și nu-l mai căuta.

| En3Rgi a răspuns:

Pai daca sta cu prietenii lui intreaba-l daca poti sa vi si tu ca e mai bine in multi.Sau poti sa il intrebi daca vrea sa vina sa vada un film.
Bafta!

| Mirke a răspuns:

Cheama-i prietenii la tine, sau gasesteti niste prietene, ca se pare ca ai lui s mai importanti ca tine, si nu ai cum sa il pui sa aleaga, ca pierzi, asa ca retrage-te incetisor si vezi daca iti simte lipsa, atunci ii spui ca vrei sa petreceti mai mult timp impreuna, altfel pa.