| heroforyou a întrebat:

Cum imi anulez contul TPU? se poate? repede! funda raspunsului explicit.papa

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti face o solicitare inin acest sens la "contact", dar dureaza mai mult, sau direct pe mailul unuia dintre admini : raluca. diaconu@tree.ro.

| Pacala a răspuns:

Bifeaza la intrebarea ta "Continut obscen/ilegal", da click pe "Raporteaza" si spune acolo "Vreau sa stergeti acest cont, va rog frumos, e al meu, dupa cum vedeti", si da OK. Nu dureaza mai mult de 10 minute, cei de la TPU sunt foarte rapizi.

| Damian a răspuns:

Nu, te rugam nu pleca, avem nevoie de opinia ta! Da nu mai intra pe site si gata...