| Zuzuzuzuzu a întrebat:

Cum imi bat joc de un baiat? laughing
El a facut-o e randul meu.
Tin sa precizez ca am fost iubiti, are acum o alta relatie si inca amandoi mai simtim ceva unul pentru celalalt, dar cu toate asta vreau sa ma razbun! devil

14 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu trebuie sa ne razbunam.
Lasa-l draga cu noua iubita...
Dar totusi poti sa-l faci gelos cu un alt baiat, chiar daca asta e cea mai stupida chestie spusa de mine.

| Ando1dul a răspuns:

Mare greseala. Daca cineva ti-a facut rau(chiar si fara intentie) nu trebuie sa-i intorci favoarea, tot tit iti va fi mai rau.Lasa-l in pace ca o sa si-o ia si el la randul lui si fara ajutoru' tau.Asta-i sfatul meuwinking

| Dariusuu a răspuns:

Tu cred ca esti geloasa ca el are pe altcineva.

Uita-l. Nu m-ai gandi asa.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Cea mai buna razbunare, pentru o astfel de situatie e sa-ti gasesti si tu pe cine si sa aveti o relatie prin care, ii vei demonstra lui ca exista si oameni de 2 ori mai buni decat el ...cre ca-si va da sema ceea ce a pirdut,,,

| hellosunshine a răspuns:

Nu e nevoie de razbunare happy "Roata se intoarce oricum".

| lexyy a răspuns:

Ce patetic, cati ani ai?

| Voidwithin a răspuns:

Razbuna-te dar vezi sa nu ti-o iei...

| IloveME a răspuns:

Razbunarea e arma prostului!
Eu spun sa-ti vezi de viata ta, la fel cum face si el! el e un episod din trecutul tau, nu vei putea trece peste pana nu vei accepta asta cu adevarat!

| Camiiii a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi pare mai degraba ca sunteti doi porumbei care va tachinati unul pe celalalt, adica doar o joaca care nu trebuie luata in serios. numai copacii ti-au raspuns mai sus. Te razbuni la fel cum s-a razbunat el pe tine, dar sa fie de 3-10 ori mai tare si amuzant.

| Azµre a răspuns:

Nu te cobori la mintea altora, vei fi considerată o terminată de câtre alții.

| WildDream a răspuns:

Tu prin faptul ca vrei sa iti bati joc de el ajungi sa-ti bati joc de tine. Ca o sa se vada ca nu esti fata serioasa ci umblii cu prostii ca razbunarea. Mai bine esti indiferenta si asa il ranesti mai tare fara sa faci ceva care sa denote josnicie. Arata ca tu ai mai multe minte ca el.
O sa-si primeasca si el portia de la vreuna cand o sa se astepte mai putin, dar daca tu vrei sa-i demonstrezi ca a facut bine ca si-a batut joc de tine nu ai decat...

| OtipaOarecare a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te razbuni, dar daca vrei tu gaseste-ti pe altcineva si saruta-l atunci cand fostul trece pe langa voi.Va fierbe de gelozie...E doar un sfat, nu trebuie neaparat sa ma asculti caci razbunarea nu este ceva ce ma atrage...

| Alexandru0007 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului