| Crs_Cristi_1997 a întrebat:

Cum îmi dau seama ca iubitul meu a fost la altele? Eu am auzit ca te iriti când el se culca cu alte fete, este adevarat?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te referi la faptul ca faci infectii genitale, este valabil daca el ia de la cealalta o infectie venerica si ti-o transmite si tie. Daca cealalta e sanatoasa (sau infectata cu ceva gen HIV, HPV), nu vei face tu o infectie genitala simptomatica.
Poti sti ca nu se duce la altele cand il cunosti suficient de bine incat sa ai incredere 101% in el. Si o femeie desteapta nu se culca cu un barbat in care nu are incredere completa, bazata pe cunoastere si iubire.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te iriti, te enervezi faci ca toti dracii, mama lui de curvarlaughing

| RAY a răspuns:

Cand vom deveni lebede atunci vei afla si tu, barbatul e programat sa faca sex des cu alte partenere obligi omul sa stea cu tine, lasa-l in pace cu altele daca tu nu il poti satisface

| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica se irita? Ce sunt urzici? Ciudat mod de a spune despre cineva asta.

Daca el merge la altele, nu se cunoaste, ca doar o spala dupa intrebuintare, o baga in pantaloni, si este ca noua!
Dar, daca obisnuieste sa faca sex fara prezervativ, poate sa ia boli cu transmitere sexuala de la altele., se contammineaza el si apoi facand sex neprotejat cu tine, te imbolnaveste si pe tine.
Probabil ca aici intervine "iritatia" de care spui tu, desii, refuz sa cred ca esti majora si spui iritatie la boli cu transmitere sexuala, asta doar daca nu esti vreo copila de 13-14 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, nu doar ca te "iriti" laughing, dar poti chiar sa-ti iesi din minti si din sarite si/sau sa-i dai cu pumnii in cap atunci cand afli ceea ce a facut. Te asigur ca este asa in cazul majoritatii fetelor. happy Dar daca este vorba despre o alta forma de iritare atunci afla ca cineva a incercat sa-si bata joc de credulitatea si de naivitatea ta deoarece este complet falsa posibilitate de a se produce asa ceva. Sanatate!

| neutrino a răspuns:

Ai auzit gresit,,,,, iar pretentia ta de a sti daca el a mai fost cu "altele" este total absurda. Gandeste-te ca pe viitor si tu poti face parte din acel grup.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru neutrino):

Cumadica man e o pretentie absurda?

| Emilian65 a răspuns:

Dupa felul cum se comporta cu tine in timpul actului sexual.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man asa-i ca tu esti un tip care vrea pe sleau sa afle sfaturi leate de cum sa nu-s dea seama iubita ta ca dai p la alte fete?

| pufipo a răspuns:

Îţi dai seama după comportament, dacă îţi cunoşti iubitul, îţi dai seama.