| Lexyfrumusik12 a întrebat:

CUM imi dau seama ca un baiat ma place el se poarta frumos cu toate fetele. nu imi pot da seama de cine ii place ...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Depinde cum se comporta. daca din toate fetele pe tine te trateaza altfel... daca se uita la fine cu o privire calda, daca este mai dragut cu tine, daca se intereseaza de tine, daca incearca sa te ajute cand ai vreo problema. Tot asa. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| madalina188w a răspuns:

Pune sal intrebe sau zii in fata

| Sweet111 a răspuns:

Daca te place. cand te vede iti zambeste, se balbaie cand vorbeste cu tine, daca te vede ca esti foarte fericita cu un alt baiat el o sa fie gelos si o sa incerce sa iti capete atentia mult noroc succes... fundita plz