| Simmsii a întrebat:

Cum imi dau seama daca cineva tine la mine. sau ii place de mine?

funaa *

10 răspunsuri:
| Paul_5456 a răspuns:

Mergi dezbracata pe strada

| eddy_5499 a răspuns:

1 pai se uita frumos la tine
2 o sa incerca sa te bage in seama mult
sper ca te-a ajutat sunt doar 2 lucruri daca vrei sa stii mai multe uite id meu edy_eduard74

| TeIubesccc a răspuns:

Te baga in seama des, se uita in ochii tai cand vorbeste cu tine, cand esti cu prietenele si treci pe langa el se uita dupa lung dupa tine. De cele mai multe ori iti dai seama si singura daca tine la tine sau te place.;; )

| iubbirica a răspuns:

Hai sa iti arat eu cum
aTUNCI Cand o sa scrii corecr FUNDA rolling on the floor

| GabY_9732 a răspuns:

Eu cred ca daca ii va place de tine iti va spune, daca e mai timid incearca si tu sa mai stai pe langa el/ea si o sa vezi. Daca nu merge asa pune o prietena sau pe cineva apropiat sa intreba... poate iese o relatie...bafta

| Simmsii explică:

Scuza`ma papusik laughing sunt prea adormita. am facut si eu o greseala si imdlaughing

| Nicolas_8414 a răspuns:

Probabil iti va vorbi dulce,indiferent ce l-ai intreba, si comportamentul lui fata de tine trebui sa fie unu deosebit, adica cu siguranta iti vei da seama imediat.

| Tinutsa a răspuns:

Papusik incearca sa scrii si tu corect si dupa vorbeste de altiilaughing)

| Cipi_3119 a răspuns:

Se vede. sau iti spun altii ca se da la tine. nu are cum sa nu observe macar un om si sa nu iti zica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca isi trage-o laba cu gandu la tine, e clar ca te place.