| Elena1234456 a întrebat:

Cum imi dau seama daca el doar din cauza orgoliului nu vrea sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| iopoiop1 a răspuns:

Daca chiar te iubeste nu cred eu ca ar fi vorba de orgoliu. In iubirea fata de cel apropiat nu cred eu ca e orgoliu. Zic sa te resemnezi si sa il uiti, poate n ue facut pentru tine

5 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Mai multe detalii poți să dai? E greu să-mi fac o idee despre, ce și cum.

| Different69 a răspuns:

Nu te baga in seama, nu te suna, se comporta rece cu tine...

| Smile3 a răspuns:

Face niste lucruri foarte comune cu toate persoanele in afara de tine!
Ca de exemplu: Le da tuturor like-uri pe facebook la poze, mai putin tie!
Sau: baga poze pe facebook in care eticheteaza o gramada de persoane la intamplare mai putin pe tine!(scuze, dar nu mai idei legate de facebook imi vin!)
Inca un lucru ar mai fi, ca dintr-o data sa te ignore! Dintr-o data sa nu mai faca niste lucruri pe care le facea candva si sa devina foarte distant!
De exemplu inainte, cand te vedea te saluta mereu, iar acum pur si simplu cand te vede, merge mai departe fara sa-ti zica nimic!
Sau, inainte cand erai online(pe mess sau pe facebook!) te saluta el primul! Acum te lasa asa, iar daca tu il saluti iti raspunde cu chestii gen: bine!(fara sa mai zica macar un: Tu?!)
Si multe alte chestii de genul asta! sper ca te-am ajutat!big grin

| AndreBoy a răspuns:

Daca nu doreste sa fie cu tine e decizia lui nu-l poti forta mereu exista unul mai bun

| Gentlemen15 a răspuns:

Daca atunci cand stai cu cineva nu vrea sa se uite la tine. Maine te duci la el si ii spui ce simti si ca sti ce simte cu adevarat, atunci isi va pierde orgoliul lui prea mult iubit.