| SaRRaMea a întrebat:

Cum imi dau seama daca imi place sau nu de un baiat? Dau funda pentru cel mei bun raspuns...
si apropo nu vreau chestii de genul: iti bate inima, mainele iti transpira, iti vine sa te ia la piept sau din astea, va rog, cv serios, Papa :*

Răspuns Câştigător
| magdutsa29 a răspuns:

In principiu astea sunt caracteristicile unei indragostite....iti este f dor de el, ai vrea sa il vezi tot timpu, ii duci lipsa... cam astea mi s-au intamplat miebig grin

9 răspunsuri:
| aaadddyyy a răspuns:

Pur si simplu ai vrea sa fie mereu cu tine seara cand te pui in pat te gansesti la el iar primul gand de dimineata este EL te gandesti mereu la el eu cand sunt indragostita nici pofta de mancare nu mai am sunt multe simptome care difera de la persoana la persoana

| SaRRaMea explică:

Iti multumesc dar poate sa imi zica cineva mai multe? ( si chiar simt ceea ce mi-ai zis magdutsa29 mersi :*

| xTremeAl3x a răspuns (pentru SaRRaMea):

SI eu simt asa doar ca... sunt baiatbig grin

| SaRRaMea explică:

Multumesc de raspunsurile tuturor si sunt fata straight face( GooldCokiez)

| GoldCookiez a răspuns:

Esti fata sau baiat?laughing

| maite1303 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie,cand il vad inrosesc in obraji, iar cand nu sunt cu el ma gandesc doar la el, il visez noaptea, dimineata ma trezesc cu el in gand...mi-am pierdut pofta de mancare, nu mai fac lucruri pe care inainte le faceam...nu mai sunt aceeasi.

Vreau si eu un sfat! Lui i-a placut de prietena mea cea mai buna, dar ea l-a respins si acum sunt doar amici.Dar acea prietena l-a intrebat daca vrea sa stea cu mine si el i-a raspuns "nu stiu".de ce credeti ca a raspuns astfel, pentru ca nu ma place? cum as putea sa-l uit?(suntem colegi de clasa)

| Lavy12345678910 a răspuns:

Te gandesti in fiecare zi la el. Atunci cand te apropii de el uiti totul si te emotionezi, nu poti vorbi multe cu el fata in fata. Sunt multe simptome ce difefere. Daca te comporti neobisnuit decat inainte fata de el, inseamna ca te-ai indragostit. Toate simptomele sunt din inima.

| CryDeavies a răspuns:

Pai dc iti transpira mainile inseamna ca iti e rusine sa faci ceva neadecvat sau ....chestii din astea in prezenta lui happy
sper sa te ajute atathappy

| Nobodyone a răspuns:

Daca iti place un baiat, intotdeauna vei fi geloasa atunci cand il vei vedea discutand/sarutandu-se cu o alta fata. Te vei enerva atunci cand nu te va baga o perioada de timp in seama. Vei plange daca vei realiza ca nu ai nicio sansa cu el. Iti place de el atunci cand ramai cu privirea fixata la el, cand iti scrii numele lui pe anumite obiecte fara sa iti dai seama, ii simti lipsa, il visezi, iti doresti sa fie cu tine atunci cand iti este greu. Sper ca te-am ajutat. Good luck! :*