| Scarabeul a întrebat:

Cum imi dau seama daca ma place o fata din clasa de la mine?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vezi daca se poarta mai bine cu tine decat cu ceilalti baieti. Te priveste pe furis, te priveste in ochi, it zambeste, isi aranjeaza parul cand vorbesti cu ea, isi face de lucru pe langa tine. Sau daca e rusinoasa, pune ochii in pamant cand te apropii de ea.

| Raizen07 a răspuns:

O intrebi!
Discret si sincer!
Daca ti-e rusine scrie un bilet (sti cum faceau parinti nostri) si intreab-o daca vrea sa iesiti in oras!
Daca da at sti raspunsul.
Daca nu (nu-ti fa griji) mai sunt multe alte fete de care sa te indragostesti!
Bafta

| neutrino a răspuns:

Daca inca nu a venit la tine sa-ti sara in brate si sa te sarute, atunci nu mai ai la ce spera.

| MskDesign a răspuns:

Daca sta mereu prin preajma ta, iti va da mult de gandit.