| c3r3b3l a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata e virgina?( in afara de a face sex cu ea )

Răspuns Câştigător
| nutidulce a răspuns:

Ea poate sa-ti spuna ca e virgina, si sa nu fie! n-ai cum sa afli alfel daca nu incerci cu ea sa faci... si daca e virgina spune-i sa incercati sa faceti, si daca e virgina o sai lasi in pace, nu ai sai dezvirginezi doar o sa te convine... asa am facut eu cu iubitu meu ca nu e usoar sa dezvirginezi pe o fata.

4 răspunsuri:
| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

O intrebi daca mai e virgina

| Knight_2136 a răspuns:

O intrebi sau daca nu ai incredere in ea un la ginecolog

| K3TtX a răspuns:

Unde traiesti vere? baga botu si vezi daca esti curiostongue

| smerti a răspuns:

Sa stii ca un semn pe care nu toti il stiu sunt sinii. Tu daca ai sa vezi sinii liberi fara de sutieni, tu de o data ai sa intelegi despre ce e vorba. Sinii predau faptele p*ei dupa cum si minile predau virsta