| cssmirel a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata tine la mine?thinking

7 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Poi. din comportamentul eiwinking
Cum iti vb, cum te priveste...etc
Analizeaza tot!
bafta!

| Dan a răspuns:

Din priviri si vorbe. Noroc sa ai!

| Gigiku a răspuns:

Dupa modul in care iti vorbeste, te saruta, te tine de mana, te tine in brate.

| aangelia a răspuns:

Nu prea poti sa ti dai seama asta de la o fata... de la un baiat, da. fetele nu impartasesc sentimente de iubire cum o fac baietii.
dar, fetele, vor sa te sarute din ce in ce mai mult pe zi ce trece :*

| M.madallina a răspuns:

Se apropie din ce in ce mai mult de tine, te saluta, se uita la tine, cand vorbeste cu tine se joaca cu lantisorul de la gat sau isi fraca mainile(cazul meulaughing )

| Anabeth a răspuns:

Pai...In cazul meu: Eu acum sunt amorezata tare de nu pot dormi.Deci. Se gandeste la tine chiar daca nu iti zice...se uita fix la tine iar cand ii intorci privirea se rusineaza, iti zambeste patimas, doar complimente, niciodata nu te refuza, o gramada de simtome.

Nu simti tu ce simte ea, altfel totul ar fi floare la ureche.
Bafta happy

| CC7 a răspuns:

Trateaza'o o saptamana cu indiferenta si dupa va veni la tine, si te va saluta te va intreba ce ai partit de nu mai vorbesti cu ea, doar daca tin la tine.