| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca tine la mine?
P. S : Sunt fata.

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Nu are ochi decat pentru tine, te alege pe tine in locul prietenilor lui, ii face placere sa discute cu tine chiar daca discutati despre castraveti, iti zambeste mai mereu, te priveste adanc in ochi etc. Iti poti da si singura seama, crede-ma, noi baietii suntem cam varza in a ne ascunde sentimentele.

| love10andra a răspuns:

Pai...iti dai seama daca un baiat te place dupabig grinaca se uita la tine, daca vorbeste cu tine... Fundaa?

| glontz54 a răspuns:

Vezi si u cum se comporta: daca iti vb frumos, daca iti face codouri etc...