| SimoAndreea_5359 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? el mereu se uita la mine, sta pe langa mine... vorbeste mult cu mine. mie imi place mult de el si nu stiu ce sa fac...ma puteti ajuta? dau voturi si >fundabig grin.big grin<

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Apai andreea numai voturi si funda? e criza in tara! glumesc! din ce spui tu se poate observa o apopiere reciproca! invita-l la un suc si arata-i prin gesturile, atitudinile tale ca iti place de el! dar daca si lui ii place de tine va fi usor sa va combinati! succes

3 răspunsuri:
| Al3csik a răspuns:

Intreaba+l daca smte ceva pentru u

| MMihai a răspuns:

Să fii o femeie practică. Să îi spui direct: Vreau să fiu cu tine, / vreau să fii partenerul meu de erotism și sex, deci mult mai mult decât un prieten de timp liber, în următoarele condiții; c1, c2, c3, c4, c5. ( ex c1 =încă suntem prea mici ca să facem sex, sau eu ma consider încă prea mică, pentru așa ceva. ex c2 = dacă tu vrei neapărat sex, eventual, te ajut că îți găsești pe una, care însă să fie aceiași, că schimbând prea des femeile, faci rost de boli venerice, iar noi doi ne vom limita, numai la relații erotice. Ex c3 = Nu trebuie să fii, neapărat fraier, să îi spui acelei femei că tu mai ai și relații erotice cu mine. Te învăț eu cum să o minți, ce să o minți, etc. ex c4 Pe oricare ai voie să minți, numai pe mine nu. c5 dacă îți trece prin cap să întreții relații erotice cu altă femeie mă informezi urgent. Dacă te prind că umbli cu incorectitudini cu mine, te bat de stai în spital cel puțin o lună. /// Îți convine să fii cu mine, în aceste condiții?

| SimoAndreea_5359 explică:

Dar daca sunt mult prea timida.si unii colegi stiu ca imi place de el.si zic ca de fata cu el ca imi place de el.el zice mereu ca are prietena.sa il cred sau nu?