| MuzicaBooM a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place?
Ps:Nu vorbeste cu mine,dar mai de mult a stat cu mine in banca,dar nu a mai vrut pentru ca toata lumea radea de el ca sta cu mine in bancasad
Deci, sfaturiwinking

7 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu ne prezinti nicio situatie, ca ar fi facut ceva anume, ca sa iti putem spune daca te place sau nu!

| MuzicaBooM explică (pentru NoSmile):

Atunci de ce raspunzi? Ca sa te afli intreaba? Offf...ce urasc oameni astia.
Am cerut pareri, nu nu stiurihappyDeci esti loser!big grin

| CristiB93 a răspuns:

Ce e asa greu, il intrebi sau pui o prietena sa il intrebe, si gata, scapi de indoiala.

| Dariusuu a răspuns:

E un mister asta.

Şi apropo, de ce nu-l întrebi?

| Deyutza1039 a răspuns:

De ce radeau ceilalti de el ca sta cu tine in banca? Mi se pare ciudat... raised eyebrows

| Andreeac33 a răspuns:

Ai grija sa nu fie un playeras, adica sa para interesat si apoi sa iti traga teapa si sa nu te mai bage in seama.Iar dacaa te-a dezamagit ca nu mai sta cu tine in banca, nu te place. thinking Plateste-i cu aceeasi moneda. Daca te-ar fi placut, adica sa fi fost acolo o mica atractie, o mica scanteie de la care ar fi putut creste o iubire, nu i-ar fi ascultat pe ceilalti si ar fi stat cu tine.In concluzie, eu nu cred ca te place, imi pare rau.

| Cristina64 a răspuns:

Buna!
Iti poti da seama dupa cum se uita la tine! Dupa felul cum se poarta cand esti tu in preajma lui!winkingkiss