| Andre a întrebat:

Cum imi dau seama la o intalnire cand sarut un baiat?

13 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Nu inteleg intrebarea, draga mea! Fii mai explicita happy.

| cossmy a răspuns:

Cand vrei, si prinzi un moment langa el, intinzi si tu gatu si inchizi ochii. Restu va face el. Sau poate sa faca el asta si at si tu(daca vrei) trebuie sa' raspunzi.winking

| Emma a răspuns:

Fii mai explicita!
N`am inteles neekstraight face

| Adyr0 a răspuns:

Error 0x177a43f81!

| bOse a răspuns:

Incerci sa ii dai de inteles si lui asta.

| 80Cris a răspuns:

Vei simti momentul...

| aangelia a răspuns:

Cand vrei o faci happy

| ladygaga a răspuns:

Cum sa nu simti momentul? laughing
Il veti simtii amandoi.

Poate fi intr-o clipa de liniste sau cand va uitati unul in ochii celuilalt si zambiti, dar nu vb nimic.Atunci e clar ca vrea sa te sarute.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Servus. big hug
Pai nu e greu deloc. happy
Nu-ti face griji. big hug
Faci asta cand simti.
De obicei simte si celalalt cand tu vrei, sau invers.winking
Lasa-te purtata de val! big hug
Succes!kiss
Fundita?batting eyelashes

| Andre explică:

Sunt la o intalnire si e timpul cred de sarut eu cum imi dau seama cand sa fac asta

| Andre explică:

Sunt la o intalnire si e timpul cred de sarut eu cum imi dau seama cand sa fac asta dau fundaaaaa

| Andre explică:

Si daca nu il simp?crying

| cosmin_7744 a răspuns:

De obicei baiatul face primul pas... daca nu face el asta intinde gura spre el inchide ochi si o va facehee hee dar dupa ce radeti putin daca se uita in ochii dai sa stii ca vrea sa te sarute sau daca te intreaba despre viata intima e 100% ca vrea... fundita tonguetongue?