| Rareș69696 a întrebat:

Cum îmi excit iubita prin săruturi cum procedam ea e virgina. Cum sa o excit sa nu o doară așa rău... Ziceți va rog

Dau funda

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

O saruti in partile erogene, gat/ureche/spate/sani.
Poate ii place sa fie muscata mai usor, incearca.
Sunteti la primul act, nu e nimic daca ceva merge rau, se intampla, mai ales la primul act.
Eventual, inainte de act discuta cu ea deschis care ii sunt partile erogene, explica-i ca spunandu-ti chestiile aste ti-e mai usor s-o exciti.
Oricum, prima oara o sa doara, mai ales daca n-a facut niciodata degetica, vaginul ei e stramt si nu e obisnuit cu ceva acolo inauntru.

| BogdanBz a răspuns:

Un preludiu lung si pasional si fata se va deschide ca o carte. Incepe si tu cu niste sarutari senzuale pe la urechi, pe gat, pe buze si apoi coboara usor usor. Eventual daca nu va deranjeaza poti sa cobori si acolo jos cu limbuta ca sa o umezesti bine si sa fie gata pentru a te primi inauntru.