| pidgeotto1 a întrebat:

Cum imi fac curaj sa ii spun unei fete ca imi place de ea? ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Sp1kE a răspuns:

Au...Cam urat daca tie frica...
Daca o placi sincer atunci spune-i direct, fara nici o teama, ea va intelege. Spune-i ca o placi sau ca o iubesti...cum iti este tie mai usor si dupa aia vezi ce zice.Aminteste-ti nu e necaz daca cumva poate nu te place da?

5 răspunsuri:
| Rianana a răspuns:

Cheamo si spune-i direct ca o placi apoi vezi ce iti zice.Nu trebuie sa te ascunzi. apropo cati ani ai?
de curiozitatetongue

| pidgeotto1 explică:

E mereu cu prietenele ei si mi-e rusine de ele

| pidgeotto1 explică:

E mereu cu prietenele ei si imi e rusine de ele

| psycho771 a răspuns (pentru pidgeotto1):

Vai, vai, asta nu e bine. Roag-o sa vina sa vorbeasca putin cu tine. Sau invit-o in oras, dar spune-i sa vina singura. Nu e o rusine in a-ti place de cineva. E normal. Succes.