| Anonim13777 a întrebat:

Cum imi fac curaj sa vorbesc cu baiatul pe care il plac? sa i spun ca il plac? nu vreau raspunsuri la misto, funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in 4 ani nu ai avut curaj, nu cred ca o sa ai vreodata.
De obicei cu cat trece mai mult timp, cu atat este mai greu...asa ca fie iti iei inima in dinti si spui tot, ori renunti.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In cazul tau nu-i vorba de curaj, ci de bun simt feminin.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varstele voastre, depinde de mai multe.
Zi-mi mai multe detalii ca sa te pot ajuta.

| Anonim13777 explică (pentru anonim_4396):

Am 17 ani, el 20. Ne stim de mult, dar nu suntem apropiati, adica sa vorbim cine stie ce, doar ''buna, ce faci''.imi place de el de 4 ani...

| Anonim13777 explică (pentru anonim_4396):

Pai asta e, ca nu stiu cum sa i spunlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim13777):

Ba, da tu, uita-te la mine *ii dai o palma*, ma uit dupa tine de nșpe mii de ani, simt ceva pentru tine, tu simti ceva? *ii mai dai o palma*.
Cunosc o fata tupeista la care a mers asta laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim13777):

Daca in 4 ani nu ai avut curaj, nu cred ca o sa ai vreodata.
De obicei cu cat trece mai mult timp, cu atat este mai greu...asa ca fie iti iei inima in dinti si spui tot, ori renunti.