| edyatmax a întrebat:

Cum imi fac o prietena la 12 ani? Eu am 12 si ea 14.Sunt curat, frumos dati-mi niste sfaturi pls.Si eu cred ca sunt cam timid. Sfaturi pls.ID MESS:EDYATMAX
Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Te prefaci ca ai nevoie de ajutor la matematica.Succes.Mira

12 răspunsuri:
| greg a răspuns:

Sfaturi daca vrei se dau aici nu pe mess.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic... spune-i ca iti place de ea si poate si ei ii place de tine si pana la urma poate deveniti prietenibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropiete cat mai mult de si incearca sa faci lucruri bune si sa stay mai mult pe langa eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca iti place de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha si eu sunt intr-o situatie jenantasadNu am prietena am 14 ani si pana acu nu am avut nici prietena nici iubita...cum imi fac si eu o prietena? Ms mult daca imi zicetiwinking

| Chratos a răspuns:

Sunt exact in sitoatia ta crede-ma ID-ul meu patrickiudean

| darkderek a răspuns:

Sunt aproape in aceiasi situatie numai ca la mine si ea are tot 12 si nu stiu ce sa fac

| darkderek a răspuns:

UITE ID MEU borcilacristian si vb acolo

| darkderek a răspuns:

Frate crede-ma ca asa mi sa intampla dar mi-am luat inima-ndinti si i-am zis asa ca acum sunt fericit... sper ca teamajutat

succesuri rolling on the floor

| manu0725 a răspuns:

Eu sunt intr-o situatie mai complicata dar stai iti explic mai intai ii trimiti un mesaj ori va intalniti dupa acea cand cadeti de vorba tu ii zici ca o iubesti dar la mine e complicat