| nicola90 a întrebat:

Cum imi fac o prietena multe fete ma plac dar eu nu le plac si fetele pe care le plac ele nu ma plac. Imi vad toti prietenii cu prietenele si eu singur. Va rog frumos ajutati-ma

3 răspunsuri:
| TeenWolf a răspuns:

Nu stiu... dar la mine e aceeasi treaba sad

| iepurash_9610 a răspuns:

Daca nu vrei sa mai fii singur ar trebui sa lasi de-o parte mofturile si sa iti gasesti o prietena draguta. Poate fetele pe care tu nu le placi cred despre tine ca esti mult prea pretentios.Ai incercat sa le dai o mica atentie? Sau macar sa te bagi in vorba cu ele? Asta cred ca ar merge

| Lorena_4282 a răspuns:

Iti inteleg situatia.La fel sunt si eu, doar ca sunt fata. Daca ma crezi pana acum am fost numai cu baieti de care nu mi-a placut si e foarte nasol. Eu zic sa ai rabdare sau sa mai umbli in,, lume" poate o sa ai nororc sa gasesti o fata pana la urma. Oricum stai linistit ca nu o sa ramai singur. Exista cineva si pentru tine, doar ai rabdare. Succes :*