| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi introduc penisul in pasarica? Ca am vazut ca sunt doua gauri si niste labii foarte zbarcite si habar nu am ce e acolo mai exact.

9 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Incepe sa numeri gaurile din spate adica dupa anus urmeaza gaura cu pricinabig grin.si apropo cati ani ai de nu sti eu zic ca ai vreo 12big grin

| Sara2 a răspuns:

Du-teeee ca faci caterinca

| RANGE a răspuns:

Vezi ca acolo e o gaura, bag-o si u acolo happy

| Andrrei a răspuns:

Pur si simplu, ca a doua gaura e pentru urinare si nu ajunge penisul acolo... Bagate fara grije laughing)

| AlexC_7935 a răspuns:

Vezi unde se potriveste, acolo o bagi. Dasta ai 3 gauri.In caz de e prea mare o bagi intr-o gaurica mai mica.Ai doscoperit vibratorul lu maicata si nu sti unde intra?

| DarkBlood32 a răspuns:

Deci,in prima gaurica este locul unde face pipi, uretra. In a doua este acel canal care face legatura cu uterul care este in interior, gaurica se numeste vagin. In al treilea este gaurica unde face caca laughing adica anusul.
Deci baga-l in ala din mijloc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate,femeia are 3 gauri.Baga **** in cea din mijloc baaaa!

| lulucel a răspuns:

laughing) Cumparati gpslaughing)

Uita-te la un porno ai sa vezi acololaughing unde gasesti "gaurika"laughing)

| baiatul2 a răspuns:

Frate ori esti un draq care face laba de doua ori pe zi de intrebi ori esti unu din ala care nu iese din casa