| iubitica1 a întrebat:

Cum imi pot da seama ca un baiat ma place? Mersi

Răspuns Câştigător
| Apac a răspuns:

Încearcă să intre în vorbă cu tine, îți face ochi dulci, flirtează în general. Totuși, ca bărbat, dacă mi-ar place de o femeie, iar aceasta m-ar întreba dacă o iubesc, aș spune da. Mult noroc!

| RAY a răspuns (pentru Apac):

Deci tu daca placi pe una fizic gata o iubesti, asta e iubirea?

| RAY a răspuns (pentru Apac):

Depinde pentru ce te place,daca te place pentru sex,pentru relatie,crezi ca e asa usor? poate sa vorbeasca cu tine si sa vrea sex atat si sa filtreze si sa-si faca ochii dulci etc daca vrea relatie e altceva, poate tu vrei sex cine stie, astea nu sunt semne ca te place cineva, nu putem sti ce are ala in cap joaca teatru pana face sex apoi pa, nu fi credula sa crezi totul

| Apac a răspuns (pentru RAY):

Eu încerc să ajut pe cineva. Când am zis eu că iubesc pe cineva doar dacă e atractiv fizic? Și nu am nevoie să-mi explice nimeni cum "pot fi" relațiile, pentru că o adevărată iubire nu se rezumă doar la sex și știu asta din experiență. Oricum, dacă îți place de caracterul cuiva, dacă simți acea atracție de neexplicat, nu încerci să intri în vorbă cu ea și să-i arăți acest lucru. Dacă flirtezi nu înseamnă că vrei sex, mai ales cănd flirtatul, cum ar fi atinsul parului de pe cap, este un instinct umane, uneori făcute fără a ne da seama.

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se uita la fundul si ţâţele tale cu placere

| RAY a răspuns:

Sunt ignorat?

| RAY a răspuns:

Apac faptul ca mai ignorat dovedeste ca barbati sunt si ei niste ipocriti majoritatea care stiu sa minta pentru sex, le dau dreptate femeilor care urasc barbati in fine tu pe mine ma iei cu vrajeli gen carcaterul? cand voi faceti spume la gura cand vedeti una frumoasa pe strada, voi vedeti carcaterul ma masculilor din ziua de azi, eu n-am spus ca nu exista iubire dar ce ai afirmat tu este atractie fizica atat iubitor de suflete

| gemeni6226 a răspuns:

Incearca sa se apropie de tine incearca sa reduca distanta dintre voi asta ca prim pas.Al doile il intereseaza tot ceea ce spui si retine, al treilea pas incearca sa te atinga chiar si daca numai in gluma.Restul o sa deduci.

| Bobby711 a răspuns:

Il intrebi

| RazBoy a răspuns:

Un baiat te place cand iti face cu ochiul zambeste si se uita la tine nu constant dar cum ar fi in ora pauze etc