| AndreeaZM a întrebat:

Cum imi pot da seama cand un baiat are sentimente pentru mine? Dar fara sa imi arate.

6 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, incearca sa fii fata smechera, pune baiatul la incercari, prin diferite feluri ca: incearca sa iti faci un prieten, vezi atunci ce reactie are.

| AdyAdeluş a răspuns:

Dupa cum vorbeste cu tine, dupa comportamentul lui in preajma ta si dupa faptul ca, daca tu vorbesti cu altcineva el e mai agitat.
Asa poti vedea, dupa comportamentul sau in preajma ta! Bafta!

| FartsMaker a răspuns:

Il intrebi. :\

| LoriLoL a răspuns:

Sentimente sigur nu are.baietii si sentimentelelaughing poate e doar o simpatie