| MTalexandraa a întrebat:

Cum imi pot da seama daca mai tine la mine prima mea iubire?

Răspuns Câştigător
| Sxx a răspuns:

Nu îți poți da seama... trebuie să vorbești cu el, să-i vezi gesturile, să vezi cum se comportă și să vorbești cât mai deschis cu el pentru a afla adevărul!

2 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa va vede-ti sa vorbesti cu el, sa ii spui ce simti vorbind sincer si el o sa iti spuna daca mai tine sau s-a dus totul. Nu poti afla din gesturi/prieteni pentru ca ambele sunt inselatoare. Cel mai bine este sa vorbesti cu elwinking

| Claudes a răspuns:

Il intrebi pur si simplu, si petreci mai mult timp cu el, ii studiezi sentimentele.